2023.05.25 14:23 |Kategorija:  Cover news with delay

Per išpuolį Japonijoje žuvo trys žmonės, įskaitant du policininkus – žiniasklaida

Tokijas, gegužės 25 d. (AFP-AP-BNS). Japonijos centriniame Nagano regione ginkluotas užpuolikas ketvirtadienį nužudė tris žmones, įskaitant du policijos pareigūnus, pranešė visuomeninis transliuotojas NHK ir kitos šalies žiniasklaidos priemonės.

Po incidento įtariamasis buvo pasislėpęs viename pastate, sakoma pranešimuose. Policija naujienų agentūrai AFP detalių nepatvirtino.

Naujienų agentūra „Kyodo News“ nurodė, kad vienas praeivis policijai pranešė apie Nagano prefektūroje esančiame tokio paties pavadinimo mieste kilusį šurmulį, todėl pareigūnai nuskubėjo į įvykio vietą.

Iš pradžių buvo pranešta apie keturis sužeistus žmones, įskaitant du policijos pareigūnus, teigė „Kyodo News“, pridūrusi, kad neaišku, kokiu būdu tai įvyko. Pasak agentūros, liudininkai taip pat teigė, kad įtariamasis, kuris turėjo šautuvą ir peilį, po išpuolio pasislėpė pastate.

Policija įtariamąjį apibūdino kaip vyrą, vilkintį kamufliažinę aprangą, kepurę, kaukę ir akinius nuo saulės, pranešė „Kyodo News“. Jis yra laisvėje, o miesto pareigūnai paragino rajone esančius žmones likti namuose.

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė

[email protected], Užsienio naujienų skyrius

Rodyti: