2024.05.26 11:21 |Kategorija:  Cover news with delay
Žygimantas Gedvila/BNS nuotr.

VRK įspėja G. Nausėdą dėl agitacijos draudimų šiam kviečiant laukti rinkimų rezultatų (papildytas)

nauja priešpaskutinė pastraipa

Vilnius, gegužės 26 d. (BNS). Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sako, jog perrinkimo siekiančio šalies vadovo Gitano Nausėdos kvietimas sekmadienį laukti prezidento rinkimų rezultatų kelia abejonių dėl galimos agitacijos bei rengiasi dėl to įspėti kandidato štabą.

Kaip BNS nurodė VRK atstovė Indrė Ramanavičienė, komisijai abejonių sukėlė sekmadienį G. Nausėdos pasidalintas įrašas jo „feisbuko“ paskyroje, kuriame šis kviečia laukti rinkimų rezultatų Prezidentūros kieme.

„Vyriausiajai rinkimų komisijai kandidato įrašas agitacijos draudimo laikotarpiu kelia abejonių. Komisija jau rengia kreipimąsi kandidato rinkimų štabui su priminimu apie Rinkimų kodekso nuostatas“, – teigė I. Ramanavičienė.

Anot jos, taip pat gauti du rinkėjų prašymai pasidomėti situacija.

Su G. Nausėdos štabu BNS sekmadienį kol kas susisiekti nepavyko.

Sekmadienį vyksta pagrindinis balsavimas prezidento rinkimuose, agitacijos draudimas įsigaliojo vidurnaktį iš šeštadienio į sekmadienį ir galios iki balsavimo pabaigos – 20 valandos.

Antrajame prezidento rinkimų ture dalyvauja G. Nausėda ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų keliama premjerė Ingrida Šimonytė.

Autorius Ignas Jačauskas

[email protected], +370 5 205 85 08, Lietuvos naujienų skyrius

Rodyti: